A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Єланецької громади

Інфраструктура

Транспортна інфраструктура

Автомобільний транспорт займає одну з провідних ролей як у внутрішніх, так і в зовнішніх зв’язках громади.

У цілому по громаді мережа доріг загального користування забезпечує транспортне сполучення між населеними пунктами. Населені пункти забезпечені під’їздами з твердим покриттям. Транспортне сполучення забезпечує доступність до районних та обласних центрів.

Загальна протяжність автомобільних доріг місцевого значення загального користування, що знаходяться на території Калинівської  ОТГ становить 34 км. в т.ч.:

 • за даними філії «Вознесенського райавтодору» - 34 км.
 • на балансі сільської ради -28,4 км, із них:
  • 23 км -  асфальтобетонне покриття;
  • 11 км –жорствяне покриття

Крім того, ціла мережа інших доріг в населених пунктах та між ними, більшість з яких цілком чи частково з твердим покриттям.

Одним з найважливіших питань об’єднаної громади є стан дорожнього покриття, який як в межах населених пунктів, так і поза ними, знаходиться в незадовільному стані. Мережа автомобільних доріг потребує капітального ремонту, а подекуди і повної заміни дорожнього покриття. Щороку проводиться ямковий ремонт доріг, але ці заходи не можуть в повній мірі вирішити проблему.

В 2019 р. за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів проведено поточний ремонт доріг місцевого значення загального користування на суму1млн. 200 тис. грн.

Житлово- комунальне господарство. Житловий фонд Калинівської ОТГ складається із- 867 домогосподарств сільської місцевості.


Житловий фонд Калинівської ОТГ

Назва населеного пункту

Загальна кількість житлових будинків

У тому числі багатоповерхових будинків

Калинівська ОТГ

876

10

с. Калинівка

509

10

с. Маложенівка

209

 

с. Водяне

26

 

с. Новоолександрівка

72

 

с. Уральське

97

 

с. Кам»янка

75

 

с. Веселий Поділ

22

 

С. Богодарівка

40

 


Структура житлового фонду по селам громади


Енергопостачання

Систему енергопостачання в Калинівській  ОТГ представляє

АТ "Миколаївобленерго" філія Єланецького району - компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії електромережами споживачам Миколаївської області в т.ч. і Калинівській ОТГ.

Систему газопостачання в Калинівській  ОТГ представляє Єланецька дільниця експлуатації систем газопостачання Вознесенського відділення АТ

«Миколаївгаз» - компанія, що здійснює передачу та постачання природного газу споживачам Миколаївської області в т.ч. і  Калинівській  ОТГ.

Водопостачання. Система водопостачання в Калинівській ОТГ представлена наявністю водопровідної мережі , яка функціонує з 1989 року та якою мають змогу користуватися усі жителі сіл Калинівка, Новоолександрівка, Уральське.  На даний час водопроводом користуються  615 абонентів. Технічний нагляд за станом водопровідної мережі здійснює неприбутковий кооператив «Джерело». Протяжність трубопроводу становить 17010   метрів. Тарифи на послуги затверджуються  рішенням сходу членів  кооперативу.                    

В  Маложенівському  старостинському окрузі   не функціонує водопровідна мережа . Була збудована свердловина глибиною 50 м, проведено водопровід по селу, який на сьогодні вийшов з ладу. На даний час доставка води здійснюється шляхом підвезення до домогосподарств власниками  відповідних ємностей для води.

Поводження із твердими побутовими відходами. На території Калинівської  ОТГ наявний полігон твердих побутових відходів, що знаходиться перед селом Маложенівка , за селами Калинівка, Новоолександрівка, Кам’янка, які  знаходяться у власності сільської ради .

Телекомунікаційні системи.

Послуги Інтернету надають:

 • ТОВ «КМ Сузір’я» (сполучення PON). Охоплення території по с. Калинівка – 20% .
 • « Союз Нет», «GiGicom» - Охоплення території – Маложенівський старостинський округ – 100%, с. Новоолександрівка, с.Уральське, с. Водяне -100%.

Засоби масової інформації. Редакція газети «Єланецький вісник» є основним друкованим представником засобів масової інформації Калинівської  ОТГ.

Інші засоби через які може здійснюватися донесення інформації в ОТГ:

Інтернет – спільноти:

Основними завданнями щодо реалізації заходів по благоустрою  сільської ради є забезпечення утримання в належному санітарному стані території населених пунктів та покращення їх естетичного вигляду. В першу чергу, це:

 • забезпечення благоустрою вулиць та місць загального користування;
 • утримання в належному санітарному стані сміттєзвалища;
 • проведення ямкового ремонту вуличнно - шляхової мережі;
 • ліквідація всіх стихійних сміттєзвалищ на території населених пунктів;
 • поточне утримання пам’ятних знаків на території села;
 • озеленення вулиць і територій  громадських установ;
 • утримання кладовищ;
 • поточне обслуговування вуличного освітлення;
 • утримання в належному санітарному стані прибудинкових територій.

Реалізовані інфраструктурні проекти:

 1. «Вода – це життя - закупівля башти Рожновського для забезпечення ефективного використання водопровідної мережі та покращення безперебійної  подачі води в с. Калинівка Єланецького району  Миколаївської області» - придбання башти Рожновського в с. Калинівка  на суму  200 тис. грн., у тому числі :-100,0 тис. грн.  - кошти субвенції з обласного бюджету; - 100,0 тис. грн.  - місцевий бюджет.
 2.  «Доступна вода – кращі умови життя -  закупівля башти Рожновського для  с. Уральське Єланецького району  Миколаївської області» - придбання башти Рожновського  в с. Уральське на суму  200 тис. грн., у тому числі : - 100,0 тис. грн.  - кошти субвенції з обласного бюджету; - 100,0 тис. грн.  - місцевий бюджет.
 3. «Дитячі вуличні майданчики – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне  поєднання  «приємного » та «корисного» в с. Уральське по вул. Молодіжна Єланецького району Миколаївської області» на суму120 тис., у т. ч. 100 тис. грн. – обласний бюджет, 10 тис. грн. – місцевий бюджет;
 4. «Дитячі вуличні майданчики – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне  поєднання  «приємного » та «корисного» в с. Калинівка по вул. Молодіжна Єланецького району Миколаївської області» на суму 120 тис. грн, у т. ч. 100 тис.грн. – обласний бюджет, 10 тис. грн. – місцевий бюджет;
 5. «Затишна школа українському селу (заміна газових котлів на пелетні в Новоолександрівській ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Шкільна, 6 у с. Новоолександрівка Єланецького району Миколаївської області)  на суму 199 тис. грн., в т. ч. 19 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 50 тис. грн. – кошти місцевого бюджету;
 6. «Реконструкція спортивного майданчика із штучним покриттям» на суму 1млн. 500 тис. грн., в т. ч. 1 млн. 430 тис. грн.  – кошти обласного бюджету, 70 тис. грн. – місцевий бюджет та ін.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора